Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Provázek ve Strunkovicích nabídl fotografickou úrodu

 STRUNKOVICE NAD BLANICÍ - 6. června 2019 - 5:11 - Devatenáctý ročník výstavy fotografů amatérů FOTO na provázku, který se konal o minulém víkendu ve Strunkovicích nad Blanicí, nabídl pestrou žeň snímků s nejrůznější tématikou většinou na velmi dobré úrovni.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Výstavu v kulturním domě zahájil cestující, fotografující a filmující starosta městyse Strunkovice nad Blanicí Karel Matějka. Jako už tradičně laskavě pobídl návštěvníky k hodnocení vystavených snímků, k návštěvě stolu s občerstvením a předestřel jim nabídku bohatého doprovodného programu v podobě koncertů zajímavých kapel ve Sportovním areálu na Sokolské louce. A také promítání cestopisných filmů v místním digitálním kině. Poděkoval rovněž podporujícím jednotlivcům a firmám. Jedním z mediálních partnerů bylo i PRACHATICKOnews.cz.

   K prohlídce fotografií na provázku zpívala Vlaďka Bauerová se svým hudebním doprovodem. Potkali jsme tu Karla Čapka, člena výboru Svazu českých fotografů z Prahy, který připravuje na srpen do komorní galerie Zimní zahrada v prachatické Nové radnici unikátní výstavu fotografií 100 let očima fotografů 1918 - 2018 ze sbírky SČF. Vedle převažující češtiny tu zněla i němčina - to když jsme spolu s fotografem Hynkem Hladíkem potkali skupinku fotografů z fotoklubu v bavorském Waldkirchenu, kteří mají o spolupráci s fotografy "od sousedů" stále zájem.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...