Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Volarské plesání zakončil nyní Reprezentační ples ZUŠ

 VOLARY - 26. března 2019 - 23:13 - Již poosmé se v sobotu 23. března uskutečnil Reprezentační ples ZUŠ Volary, který zakončil letošní plesovou sezónu ve Volarech.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Ta začala 23. února plesem rybářů, následovali dárci krve, po nich osmnáctý reprezentační ples města, a pak plesali volarští sportovci. Volarská sezona plesů trvala úctyhodných šest týdnů.

   Osmý reprezentační ples ZUŠ Volary tradičně zahájili Martin Vaverka, frontman skupiny Friends, která je nezbytnou součástí plesů zušky ve Volarech, společně se starostou města a ředitelem ZUŠ Volary Vítem Pavlíkem. Oba dva poděkovali, že lidé přišli v tak velkém počtu, a popřáli jim hezký společenský zážitek. Starosta města popřál všem krásnou zábavu a ať se dobře tančí. Pak společně připili na zdraví a na pohodový večer.

  Zahájil V-Band, který prošel generační proměnou, a žáci ukázali, že za půl roku toho již stihli hodně a ladí jim to perfektně. Spontánní potlesk byl pro mladé umělce poděkováním, ale i povzbuzením do další činnosti. Na závěr saxofonistka Kačka dostala pěkný dárek k narozeninám, ke kterým i my přejeme vše nejlepší.

    A poté již patřil taneční parket lidem, kteří opět, tak jako všechny předešlé plesy, vyprodali sál. K tanci hrála skupina Friends a nálada byla výborná.

   Příjemné zpestření připravila se sestavou nové sportovní discipliny hooking Vlasta Lebedová, která předvedla zajímavou kreaci s kruhem. Sestava přehoupla plesovou náladu do druhé části a tančilo se téměř bez přestávky, vlastně nonstop, až do druhé ranní...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...