Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Volarští sportovci opět vrátili do města Sportovní ples

 VOLARY - 25. března 2019 - 6:50 - Po letech se do společenského sálu ve Volarech o minulém víkendu vrátil Sportovní ples a obohatil tak významně plesové období ve městě. Martin Jurásek, Jindřiška Lukačová a Martin Sedlák - to je trio, které od nápadu přešlo k realizaci a připravilo nádherný ples.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Hotel Bobík, TJ Tatran Volary a Město Volary uspořádaly ples společně. Jeho průběhem slovem provázel moderátor Hitrádia Faktor Jarda Pavlík.

   Zahájení plesu bylo stylové, Jaroslav Pavlík uvedl na pódium starostu Volar Víta Vavřince Pavlíka. Ten poděkoval za pozvání a popřál sportovcům hodně úspěchů, a také, aby se jim ples vydařil. Zdůraznil rovněž, že přichází období jednání o využití stadiónu ve Volarech. Svému jmenovci poděkoval za to, že se ujal moderování večera, a přivítal skupinu MP3, která na společenském plese sportovců hrála.

   Nu, a pomalu se ples začal rozjíždět. "Nejdříve dvě dobré zprávy pro vás mám," řekl moderátor, "a to, že Tatran Volary dnes v zápase OP vyhrál nad B týmem Strunkovic nad Blanicí, a ta druhá je, že hokejisté Motoru vyhráli i dnes a snad tu extraligu hrát budeme."

   Pak představil program, v němž hlavními body bylo nejdříve zajímavé, se sportem související představení, a dražba cenných fotbalových a hokejových dresů. Dále moderátor večera přivezl několik triček Hitrádia Faktor s podpisy moderátorů. Ta se rovněž dražila. Upozornil i na malou a velkou tombolu a poté se již tančilo v rytmu podle kapely MP3 a nálada ve Volarech byla výtečná.

   Sportovním překvapením bylo vystoupení Ivy Fošumové, která je vicemistryní České republiky mezi profesionálními instruktory v soutěži Individual Trophy 2014 v aerobiku, dále získala ocenění jako finalistka Česko-Slovenské Tipsport Miss Aerobic 2015, byla finalistkou soutěže Face Czech New Talent of Fitness v roce 2012, soutěže profesionálních instruktorů skupinových lekcí fitness. A je zároveň vicemistryní světa ve sportovním aerobiku v tříčlenných týmech. Iva předvedla zajímavou sestavu step aerobiku, která byla velmi náročná a všem se moc líbila.

   Dalším vrcholem večera byla dražba dresů fotbalistů Dynama České Budějovice a hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice s podpisy současných hráčů. V dražbě dresů se mnozí předháněli, a tak se cena dresu hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice dostala na 5 000 korun. Dres fotbalistů Dynama České Budějovice - to byla jízda, začalo se tisíci korunami a cena šplhala výš a výš. Atraktivní dražba se zastavila na ceně 20 000 korun!

   Šťastný majitel fotbalového dresu, nejenže byl rád, že získal zajímavý suvenýr, ale společně s majitelem dresu hokejistů řekli: "Jsme rádi, že jsme mohli takto přispět na mladé volarské fotbalisty, neboť výtěžek z dražby jde na rozvoj tohoto fotbalu ve městě."

   Volarský mládežnický fotbal dostal ještě další finanční příspěvek, a to 45000 korun pro mládežnické fotbalové kluby, což byl výtěžek ze vstupného a prodaných lístků do tomboly. Jde o krásnou částku, která je rovněž novým velkým počinem pro rozvoj volarského mládežnického fotbalu na všech úrovních. Když k tomu připočteme, že vítězka velké tomboly slečna Sára, v níž hlavní cena byla televize, věnovala tuto výhru fotbalistům do společenské místnosti na hřišti, tak vidíme, že fotbalisté ve Volarech získali vynikající podporu a povzbuzení.

   Pořadatelé dále děkují všem sponzorům a pomocníkům při přípravě plesu, neboť bez této podpory by to uspořádat nešlo. Děkujeme sportovcům za pěkný ples a za rok při druhém na shledanou!

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...