Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Ve Volarech zas vítali občánky, aby z nich byli občané

 VOLARY - 14. března 2019 - 17:15 - V obřadní síni volarské radnice voněly růže, byly připravené modré a růžové knížky, a dokonce i malinké ponožtičky jako dárky. To vždy znamená, že nastane slavnostní událost. A také ano - vítali se nejmenší občánci města. Slavnostní akt poznamenala viróza, která nyní řádí, a tak někteří museli, bohužel, zůstat doma.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Při prvním vítání roku 2019 doprovázeli ty nejmenší do obřadní síně spolu s rodiči i jejich sourozenci, babičky i dědečkové. Tradičně přednesem slov básníka uvedla vítání matrikářka městského úřadu Anna Hodánková. Po básni pak přivedla do síně děti z Mateřské školky v Revoluční ulici, které si připravily krásné a milé vystoupení.

   Po nich promluvila v pěkném proslovu místostarostka Volar Jana Bártová. „Jste bohatí a šťastní, těšíte se z narození děťátka, se kterým prožíváte krásné chvilky v rodinné atmosféře. Hrajete si, staráte se a čekáte na první slovíčka, na první zoubek a na krásná slova máma, táta. My dnes vítáme občánka, aby z něj do budoucna vyrostl občan. Je to dlouhá a krásná cesta a my vám přejeme, aby vaše děťátko dělalo celé rodině radost,“ uvedla místostarostka Jana Bártová.

   Do Volar poté přivítala Lauru, Nelu, Denise, Mirečka a Daniela a všem spolu s rodiči popřála hodně štěstí. Následovalo fotografování u kolébky, předání kytičky mamince a knížky Naše dítě - moje první album, modré pro chlapečky a růžové pro holčičky.

   Na závěr společenského aktu se potom všichni společně vyfotografovali do rodinných alb a se slovy díků oběma dámám se z radnice odcházelo.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...