Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Na pohádkové planetě se nesl karneval v Prachaticích

 PRACHATICE - 21. února 2019 - 15:04 - Úvodní rozjezd masopustní sezóny obstaraly dětské karnevaly. Z některých už jsme přinesli fotoreportáže, jiné k nám v podobě pěkných fotek dorazily s mírným zpožděním, ale svědčí o tom, že tam byla super zábava.  

 Připravil: DDM Prachatice

www.dre-kon.cz   

   To je případ i velkého dětského karnevalu v Prachaticích, který se v režii domu dětí a mládeže, KIS Prachatice a mateřských škol uskutečnil v neděli 10. února v Národním domě. Nesl název Na pohádkové planetě a vy se teď můžete podívat, jak taková vesmírná párty může krásně vypadat.

   Pohádkové bytosti totiž právě přiletěly na párty k nám, na naši Pohádkovou planetu. A věřte nebo ne, nechyběly ani tentokrát tradiční soutěže, jako je jízda na koloběžce, skákání v pytlích, překážková dráha – mašinka, taneční štronzo, magnety, molekuly či tanec s míčkem na čele…

   Novinkou letošního ročníku byl podle Renaty Jandové z prachatického DDM Kašpárek, který se pohyboval mezi návštěvníky, tančil, bavil, moderoval, odměňoval, ale i zlobil a prý i trochu škodil. Ale zábava s ním rozhodně byla!

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...