Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Velký volarský dětský karneval s pohádkovými tvářemi

 VOLARY - 17. února 2019 - 14:30 - Tradičně v únorovém termínu probíhá ve Volarech Velký dětský karneval. Volarské pracoviště DDM Prachatice ho připravilo na třetí únorovou sobotu.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Na karnevalu ne v Riu, ale ve společenském sále volarské radnice, se v odpoledních hodinách 16. února s plnými žaludky scházeli  karnevaloví hosté. Rytíři, Flinstouni, Spidermani, kouzelníci, Červené Karkulky a lstiví tygři, pejsci i kočičky, víly, Malé čarodějnice a nesměly chybět princezny, neboť bez nich by to vůbec nešlo.

   Karnevalové hosty přivítala víla Vlaďka, která dětem popřála velký barevný karnevalový zážitek a děti se daly do tance, reje, ale i různých soutěží. Na vše dozíraly známé pohádkové bytosti - Měsíčník, Větrník a Slunečník a nemohla chybět Večernice a pomocná žlutá posádka plnila úkoly víl Vlaďky a Mileny.

   Tanec, hry a zábava, a to jak mezi dětmi, tak i rodiči. Program obohatilo vystoupení Hopsinek. Malé slečny na trampolínách s trenérkou Verčou to rozbalily náramně, tak, že i ostatní děti chtěly jít trénovat hop skok.

   No a na konec se jelo mašinkou a vše zpestřil výbuch zajímavého barevného vlnobití. Končilo se stylově, když Večerníček oznámil: Dobrou noc!

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...