Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Vimperská bulka v restauraci Stadion. Turnaj číslo tři

 VIMPERK - 2. února 2019 - 10:50 - Ve vimperské restauraci Stadion proběhl v pořadí již 3. ročník turnaje v bulce. Zúčastnilo se ho celkem 27 hráčů z celého prachatického okresu. A informace pro zájemce o bulku: Dnes, 2. února, se hraje opět, ve volarském hotelu Bobík.

 Text a foto: Stanislav Stanley Hubáček

www.dre-kon.cz   

   Jako obvykle turnaj pořádal Zdeněk Slivarich a Splašené veverky, s.r.o., kteří zajistili i hodnotné ceny a nově i tombolu, ve které se losovalo o kvalitní powerbanku.

   Po třech kolech, když každé kolo trvalo 70 minut, získal Jaroslav Mikeš z Lenory 197 bodů, a tím obsadil první místo. Jako druhý, se 192 body, skončil Ing. Milan Pešek z Vimperka a třetí místo patřilo Petrovi Domínovi  z Drslavic, který celkově získal 187 bodů.   Šťastného výherce tomboly vylosoval vítěz turnaje, a stal se jím Radim Blahout z Vimperka. Všichni hráči s povděkem kvitovali nejen kvalitní organizaci celého turnaje, ale i bezchybnou obsluhu a výbornou večeři, kterou zajistili zaměstnanci restaurace Stadion.   Případní zájemci o další turnaj v bulce jsou zváni do hotelu Bobík ve Volarech. Turnaj tu proběhne v sobotu 2. února od 10:00. Jeho součástí bude i bohatý raut. Další turnaj je v plánu v sobotu 2. března v 11:00 v Lenoře, v restauraci U Grobiána.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...