Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Na toulkách se v Prachaticích zastavil The Winter Trial

 PRACHATICE - 1. února 2019 - 16:06 - Prachatické Velké náměstí se ve čtvrtek 31. ledna odpoledne stalo cílem mnoha motoristických fanoušků. Přilákala je sem spanilá jízda automobilových veteránů The Winter Trial 19. Jezdci si tu udělali zastávku při svých tradičních soutěžních toulkách Evropou.

 Text: Zdeněk Přibyl, foto: Milada a Zdeněk Přibylovi

www.dre-kon.cz   

   "Tradiční mezinárodní dálkovou rally veteránských vozidel The Winter Trial 19 pořádá nizozemská organizace Classic Events ve spolupráci s ČK Motorsport České Budějovice a městem Prachatice. Účastní se jí na 70 vozidel," řekla nám vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu prachatické radnice Jiřina Dolejšková.

   Prachatická zastávka je součástí šesté etapy tohoto motoristického podniku se startem a cílem v rakouském Linci. Rally původně začala úvodním tréninkem na sněhu už 12. prosince a první etapou 27. ledna v německém Berchtesgadenu. Končí v pátek 1. února etapou z Lince do Salcburku, publikováním výsledků a předáním cen.

   Obdivovatelé automobilů v Prachaticích si všimli, že většina vozů i posádek byla z Nizozemska, nejvíc reklam na autech odkazovalo na irské pivo. Motorističtí fanoušci se nejen koukali a prohlíželi auta, ale také se s nimi fotili a natáčeli...

)

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...