Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Ples města Prachatic se swingovou kapelou i Elvisem

 PRACHATICE - 20. ledna 2019 - 10:07 - Velký sál společenského centra Národní dům v Prachaticích patřil v pátek 18. ledna večer už 21. Plesu města Prachatic. Náš internetový deník byl jeho mediálním partnerem.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Ples zahájil starosta města Martin Malý, který poděkoval sponzorům za finanční a věcnou podporu, za pečlivou organizační přípravu pak pracovnicím odboru kultury, školství a cestovního ruchu radnice v čele s vedoucí odboru Jiřinou Dolejškovou a za originální výzdobu citlivé  květinářce a podnikatelce Hance Borešové.

   Na plese, jehož mottem byla Rock´n´rollová mánie, hrál k tanci a poslechu Swing Band Tábor. O první předtančení se postaraly mladé talenty ze skupiny TAM při Domě dětí a mládeže Prachatice samozřejmě na rock´n´rollovou notu. Po nich rovněž zaujal akrobatický rock´n´roll v podání tanečníků z TJ Sokol Říčany.

   A co by byl rock´n´roll bez Elvise? Pořadatelé proto pozvali kapelu Elvis Presley Revival band s jedním z nejlepších evropských imitátorů Elvise Vláďou Lichnovským. A ukázalo se, že hodně plesových hostů přišlo právě kvůli tomuto rock´n´rollovému králi - bleskurychle se zaplnil parket v Nároďáku divokým i něžným tancem na největší Elvisovy hity, jako třeba Love Me Tender (Pár havraních copánků) nebo Tutti Frutti Au Rutti.

   Vláďa Lichnovský se na pódium vrátil ještě jednou, tentokrát v modrém obleku, a dokonalá podoba, hutný sametový hlas, pohyby a charisma ani na chvilku nenechaly fanoušky na pochybách, že král stále žije!

   Také kapela Swing Band Tábor se rozehřívala kousek od kousku, po swingu se později ukázala v dobrém světle a řízném zvuku i při valčíku a polce! Lákavá byla nabídka rautu a zaujala i tombola, ve které vyhrával každý lístek. Zkrátka - rock´n´roll byl klíčem k výborné zábavě!

 

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...