Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Trio Flauto traverso roztleskalo s přáteli Dolní bránu

 PRACHATICE - 8. ledna 2018 - 20:55 - Tříkrálový koncert uspořádaly v neděli 6. ledna v podvečer společně Trio Flauto traverso a Kulturní a informační služby Města Prachatic v prachatické Galerii Dolní brána. Spojení hudby, zpěvu a recitace, vánočního cukroví a čaje přineslo zaplněnému auditoriu nevšední zážitek.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   V působivých kulisách mistra akvarelů s provensálskou a pařížskou tématikou, akademického malíře Miroslava Konráda, i plastik sochaře Petra Schela, které tu na své obdivovatele čekají ještě do 11. ledna, se v neděli 6. ledna uskutečnil v Galerii Dolní brána v Prachaticích Podvečer tříkrálový.

   Na hudebně - poetický dýchánek na zakončení vánočního času pozvalo hosty aktivní flétnové Trio Flauto traverso ve složení Petra Pěstová, Kristýna Mašková a Kateřina Weissová, která se také zhostila úvodního i průvodního slova. Flétnistky vhodně doplnily pěvkyně Marie Krejsová, přednesem vlastních působivých textů Marcela Haspeklová a v závěrečné úchvatné skladbě i Šárka Hettnerová na housle.

   Obecenstvo, před nímž místy stály talířky s vánočním cukrovím a ovocným čajem, nešetřilo potleskem. Hezká tečka za vánočním časem to byla.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...