Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 "Pro vás děťátko, pro nás občánek Volar, kterého vítáme..."

 VOLARY - 15. prosince 2018 - 16:51 - Prvním slavnostním aktem nově zvolené místostarostky města Volar Jany Bártové bylo vítání nejmenších občánků města.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Devět dětí, z toho pět malých slečen (Andreu, Lenku, Justýnu, Adélu a Lucii) a čtyři chlapce (Lukáše, Jana, Petra a Petra) vítala poprvé Jana Bártová coby místostarostka Volar. Nejmenší občánky jí představila paní matrikářka Anna Hodánková.

   Příjemný úvod patřil dětem z mateřské školy ze Sídliště Míru, které pro nejmenší občánky připravily zajímavé a pěkné písničky a říkanky. Všem se jejich vystoupení líbilo.

   Proslov poté měla Jana Bártová, která zdůraznila život v rodině a tu krásnou chvilku, když se narodí děťátko. "Jste šťastni, bohatí a opojení touto krásnou chvilkou. Vychováváte jej a čekáte na první slova - máma, táta. Jste šťastni krásnými chvilkami a každodenním pokrokem svého potomka. Pro vás děťátko, pro nás občan našeho města, kterého dnes vítáme. Buďte silní, plni elánu a mějte radost z každého pokroku vašeho děťátka," řekla procítěně místostarostka Jana Bártová.

   Po jejím proslovu následoval podpis rodičů do Matriční knihy, předání dárků a maminkám pěkných růžiček od paní matrikářky. Na závěr následovalo fotografování před kolébkou a společný snímek miminek s rodiči.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...