Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Dny otevřených dveří v STS Prachatice lákaly i školáky

 PRACHATICE - 24. října 2018 - 12:00 - Na návštěvníky už tradičních podzimních Dnů otevřených dveří v akciové společnosti STS Prachatice, tentokrát v pátek 19. a v sobotu 20. října, čekal zajímavý program.

 Text: Zdeněk Přibyl 

www.dre-kon.cz   

   Hned u vchodu do areálu firmy v Těšovicích obdrželi od půvabných hostesek lístky do tomboly. Mohli si pak prohlédnout výrobní prostory za provozu, shlédnout praktické ukázky mechanizace, prohlédnout si a také vyzkoušet některé vyráběné a prodávané výrobky STS Prachatice. Vystaveny a předváděny byly i přestavby hasičské techniky a dokonce horká novinka - čtvrtá řada vylepšených přípojných vyvážečů kontejnerů, které budou oceňovaným pomocníkem zemědělských společností i farmářů, protože jejich použití je opravdu všestranné.

   Pro vážné zájemce připravili organizátoři dnů otevřených dveří akční ceny na vybrané skladové zboží. Nechyběly ani atrakce pro děti, jako skákací hrad či hod udicí na terč. A samozřejmě bylo připraveno i zajímavé pohoštění, kterému vévodilo pečené prasátko a voňavé klobásky přímo z pece.

   My jsme si výrobní provozy společnosti STS Prachatice prošli společně s žáky vyšších tříd základních škol okresu. Spolu s vedením STS je sem pozvala Jihočeská hospodářská komora, oblast Prachatice. Také pro  mladé byl připraven zasvěcený a srozumitelný výklad doprovázejícího odborníka. Další informace pak dostali při besedě spojené s promítáním. Pro školáky, kteří se rozhodují čím budou, to byla rozhodně dobrá inspirace.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...