Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Kapela Ortel koncertovala v prachatickém Hotelu Park

 PRACHATICE - 4. října 2018 - 14:44 - Z občasných koncertů ve velkém sále Hotelu Park v Prachaticích vám přinášíme stručné fotoreportáže. Výjimku neuděláme ani u kapely Ortel, která tu vystupovala v pátek 21. září. Přijeli jsme z jiné fotografické akce, a tak jsme zastihli poslední půlhodinku koncertu.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   V ní se už více než hrálo a zpívalo spíš asi povídalo z pódia do slušně zaplněného sálu, a z něj přicházela hlučná odezva. "Přijít dnes na koncert Ortelu je projevem odvahy. Děkujeme vám," řekl mimo jiné frontman kapely, který mluvil také o tom, že jsou pro světový mír a že skupina sama nic nezmění. "Všechno je na vás, máte to ve svých rukách," loučil se s publikem. To bylo v sále komplet, u dlouhého baru v přísálí nepostával a nepopíjel nikdo. Také kolem hotelu byl klid. 

   Skupina Ortel, kterou někteří spojují s xenofobními texty, získala v roce 2017 ve Zlatém slavíkovi druhé místo mezi kapelami. Rok nato kapele i jejímu frontmanovi pořadatelé ankety hlasy odebrali, protože je podle nich nezískali férově. Nu a šušká se, že vyhlášení pauzy ve Slavíkovi pro příští rok také nebylo jen tak. Každopádně jsme viděli, že Ortel své fanoušky má i v Prachaticích a okolí...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...