Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Parkourové hřiště Ve Volarech rozšířily nové překážky

 VOLARY - 13. září 2018 - 9:38 - Vedení města v čele se starostkou Martinou Pospíšilovou, místostarostou Ladislavem Toušem a radním Václavem Bajčíkem společně s jednatelem specializované firmy ONYX WOOD Prachatice Janem Bicanem předali dětem ve Volarech na parkourovém hřiště nové tréninkové překážky.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

    Jde o unikátní rozšíření stávajícího sportoviště. "Chyběly zde překážky pro nejmenší a nyní je máme," řekla v úvodu starostka Volar Martina Pospíšilová a dodala: "Město našlo prostředky k rozšíření a investovalo je do novinek, které zde vidíte. Na své si tu přijdou i rodiče, či babičky a dědečkové, hlídající své ratolesti, a šlapadla u laviček poslouží k protažení těla všech věkových kategorií."

   Skluzavka, malá stěna s chyty, lanová překážka, zajímavá houpačka v podobě zapuštěného kruhu. Vše bezpečné a zajímavé. Samotné hřiště potom děti pokřtily zajímavým způsobem, když hodily na překážku balonky naplněné vodou. Dospělá část obecenstva potom připila na zdraví a zdar novému rozšíření, které možná není poslední.

   Pro děti byly na parkouru připraveny zajímavé soutěže, které pro ně přichystaly dámy z uvedené firmy. Parkour je velmi zajímavý a hlavně bezpečný. Děti vyzkoušely překážky a dospělé zaujala lavička s cyklistickými šlapkami a také se trochu protáhli.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...