Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Volarský školní rok 2018/2019 začal navzdory dešti příjemně

 VOLARY - 5. září 2018 - 12:09 - Přestože nový školní rok začal ve Volarech podmračenou oblohou s přeháňkami mnozí prvňáčci si přivstali a netrpělivě vyhlíželi svůj velký den. Někteří v doprovodu rodičů, babiček i dědečků.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   "Už se nemohu dočkat," hlásil malý Jakub, který přišel s rodiči. Před školou bylo živo, prvňáčci přešlapovali s kytičkou či malým dárkem pro paní učitelku v rukách.  

   Ve škole vítali své budoucí prvňáčky pan školník s paní psycholožkou a první krůčky nemladších žáků směřovaly do tříd. Zde odložili tašky, a jak je ve Volarech zvykem, vše začalo v tělocvičně.

   Tady v úvodu všechny přivítal ředitel Základní školy ve Volarech Petr Horálek, který zejména uvítal žáky prvních tříd a jejich doprovod a přivítal vedení města - starostku Martinu Pospíšilovou s místostarostou Ladislavem Toušem.

   Následovala krátká řeč na úvod, v níž paní starostka nejdříve pozdravila žáky a zejména budoucí prvňáčky. Popřála všem hodně úspěchů a nejmenším žákům pak aby se jim ve škole líbilo a aby paní učitelky byly trpělivé a hodné. "Tak ať se vám školní rok vydaří," dodala na závěr starostka Volar Martina Pospíšilová.

  Poté pan ředitel představil první třídy, které jsou letos dvě, a od žáků devátých a osmých tříd dostali budoucí prvňáčci pěkný dárek. Slavnostní zahájení skončilo školní hymnou a první den školy nového školního roku 2018/2019 pomalu končil...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...