Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Vimperský Frňák v sobotu v letňáku zmokl, ale bavil

 VIMPERK - 24. července 2018 - 11:09 - Šestý ročník dvoudenního multižánrového festivalu Vimperský Frňák se o minulém víkendu konal v areálu letního kina ve Vimperku. Celá akce se nesla v duchu výročí 100 let české státnosti.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Program začal v pátek po 17:00 vystoupením Divadla Studna a 3D Company z Prahy. Po nich přišla na řadu hlavní část pátečního programu, a to úspěšný písničkář Pokáč. Večer se těšil zájmu možná dvou stovek diváků a posluchačů.   Sobotní odpoledne 21. července patřilo nejprve zejména rodinám s dětmi. Na festival přijel i jeho letošní patron Jan Potměšil, který návštěvníkům předčítal z knihy od Jiřího Suchého. V průběhu dne, kdy se kvůli přeháňce hrálo pod stanem, nechyběl ani doprovodný program jako fotokoutek, dále „Lennonova zeď“, malování na obličej, drobné sportovní vyžití nebo odpočinková zóna. Ze sobotního odpoledne jsou také naše fotografie.

   "Akci finančně podpořili Jihočeský kraj, město Vimperk a Nadace život umělce," uvedl Jan Švehla, předseda pořádajícího spolku Berit.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...