Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Volarská ZUŠ končila závěrečným koncertem školní rok

 VOLARY - 1. července 2018 - 19:16 - Zaplněný kinosál čekal na rozloučení se školním rokem a na velké finále, které pravidelně tento koncert přináší. Petra Katzková, která koncert uvádí, přivítala vzácné hosty a veřejnost, uvedla koncert a vyjmenovala velké úspěchy, kterých letos žáci volarské zušky dosáhli. Bylo jich mnoho a škola opět ukázala, že Volary mají být na co hrdé.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Jednotlivci, seskupení a V–Band - to jsou nositelé nejvyšších umístění a celorepublikových cen. Vystoupení doma i v zahraničí, kdy velké úspěchy byly letos na dnech ZUŠ happeningu a vystoupení v partnerském rakouském Wallernu, kde si zahráli společně s místním dechovým orchestrem.

   Volarský koncert zahájili trubači a poté již to bylo sólo pro hudební nástroje i skladby, které začaly Zemí vzdálenou, navštívil se Pařížský šantán, kde zrovna proběhl Cancan, klidné flétny, rozverné saxofony, velké seskupení fléten, hráči na bicí a super vystoupení bubeníka a bubenice a po nich Tamborileros. Vynikající, krásné vystoupení na ódu Carnaval de Paris, byl pro pány naladěné na současné MS v kopané.

   Finále patří tradičně V-Bandu. Jeho hudebníci si pro koncert vybrali to, co je nejvíc baví a co mají nejradši, a jednu novinku. A bylo to od začátku do konce za skandovaného potlesku. Novinka strhla všechny k ohromnému dunivému potlesku, neboť polka Škoda Lásky od Jaromíra Vejvody byl opravdový vrchol povedeného krásného večera.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...