Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Třemi novými výstavami zahájilo sezonu muzeum v Netolicích

 NETOLICE - 7. května 2018 - 17:05 - Tradičně na 1. máje vstoupilo do nové sezony Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích. Jeho ředitelka Zuzana Leherová přivítala při slavnostní vernisáži poslance Parlamentu České republiky Jana Bauera, představitele města, vnučku zakladatele muzea a řadu dalších hostů, včetně autorů nově otevíraných výstav.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   První návštěvníky přivítaly tři nové výstavy - půl stovky různých betlémů rozličného provedení a z různých dob, výstava fotografií netolického lékaře a fotografa Vítězslava Pužeje nazvaná Ještě není po ptákách a do třetice fotografická výstava Dědeček hříbeček a další šumavské houby z dílny fotografa Václava Burle. Houby a betlémy tu můžete spatřit až do konce října, unikátně snímaný ptačí svět bude přístupný do 2. června.

   Zatímco před muzeem na netolickém náměstí kvetly a voněly šeříky, uvnitř zněla hudba a zpěv. Už slavnostní otevření nové sezóny naznačilo, že se tu budou návštěvníci setkávat po celý rok, tak jako vždycky, s nadmíru vlídným přijetím. Otevřená náruč netolického muzea čeká i na vás a těší se na vás i kolektiv jeho pracovnic.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...