Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Tři sestry potěšily v Hotelu Park odloženým koncertem

 PRACHATICE - 25. dubna 2018 - 15:31 - Natřískáno. Jiné slovo pro obrovskou sešlost fanoušků a fanynek české kapely Tři sestry v sobotu 21. dubna v prachatickém Hotelu Park by bylo příliš slabé. Odložený koncert kapely, která je na domácí hudební scéně už 33 let, se vskutku vydařil.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl   

www.dre-kon.cz   

   Celý tým v čele s frontmanem Lou Fanánkem Hagenem potěšil srdce svých věrných měrou vrchovatou. A to měli návštěvníci zvláštní štěstí, protože kapela, hlavně z počátku, hrála řadu legendárních skladeb, které nedává k lepšímu jen tak někdy...

   Na půllitr či sklenku něčeho ostřejšího se stály fronty jako nikdy, obležený byl i stánek s tričky a dalšími dárkovými věcmi. Skoro neprodyšně byla obklopena diváky a posluchači i balkónová okna v patře.

   A nemyslete si - plno bylo "až k předním zábranám" už při vystoupení předkapely Denní kafe, tedy správně Daily Coffee. Pražští muzikanti se zalykali štěstím ze skvělého pocitu, že se stali předskokany legendárních Tří sester. Ale hráli dobře a také si to užívali - nejméně pětkrát ohlásili konec, aby zase přidali.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...