Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Country bál teď uzavřel plesovou sezónu ve Volarech

 VOLARY - 9. dubna 2018 - 9:36 - Tradičně volarskou plesovou sezónu uzavírá country bál, kde kovbojové s klobouky a dámy v sukních vzpomínají na doby, kdy noci byly stejně dlouhé jako dny. Oblečení z dob Zlaté horečky, stylové klobouky, kolty visící proklatě nízko, půvabné dámy, a taky harmonika. Ani ten, jehož kolt je rychlejší než vlastní stín, tu nechyběl - Buffalo Bill, legenda Divokého západu.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Překvapením pro pořadatele bálu bylo, jak dobře zapůsobily sociální sítě, sms a další vymoženosti doby. Sál volarské radnice byl totiž naplněn k prasknutí. Tak velkou účast máme poprvé - pochvaloval si Martin Janda, který country bál ve Volarech organizuje. Vyjádřil tak spokojenost a neskrýval příjemné překvapení.

   Čtverylky, brány, kola a další zajímavé tance vládly. Do rytmu k tomu hráli Rybnikáři, kteří přidávali, či ubírali na tempu tak, aby dámy i pánové stačili vytvořit co nejvíce kreací.

   Večer zpestřila skupina country tanců Wency z Prachatic. Její tanečníci předvedli, jak to tenkrát na Divokém západě vypadalo, když přišel večer a byl čas k zábavě. Vystoupení byla velmi pěkná a po nich nastalo stylové společné tančení až do rána.

   Plesová sezóna ve Volarech byla úspěšná a téměř vždy bylo ve společenském sále plno. Děkujeme všem pořádajícím organizacím a spolkům za krásné taneční večery a za rok opět v tanečním kroku Na shledanou!

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...