Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Na pořádném tahu z Paříže do Prahy s Travesti show

 VOLARY - 23. března 2018 - 13:08 - Ve volarském kinosále patřil minulý páteční večer vesměs ženám, které přišly již podvanácté na Travesti show. Volarský kinosál byl vyprodán v předprodeji, ale bohužel, chřipka nedovolila některým divákům přijít, tak poprvé v šestileté historii zůstalo několik míst neobsazeno.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Pětice mladíků Travesti show Techtle Mechtle přivezla do Volar svůj nový program Holky na tahu. A byl to opravdu pořádný tah. Měl vše, co k tomu patří - města jako Paříž, New York i Prahu.

   Když se v úvodu umělecký vedoucí Lukáš Čepelák zeptal publika, jak vypadá takový tah dnes, mnohé dámy nekroutily hlavou a věděly, jak to při takové jízdě vypadá. "Domů se jde až ráno a druhý den," řekla jedna z přítomných a zbytek zatleskal.

   První část tahu - to byl gejzír, nejdříve koktejl, poté několik mixů, drink střídal drink a hlavně na tahu bylo možno poznat, že již od samého začátku nabídne řadu známých písniček, scének a zpěvaček i zpěváků.

   Obecenstvo, které bylo vesměs dámské, ale i s několika muži, tak poznalo a pozdravilo Hanku Zagorovou v podání slečny Dolores, Cher jako opravdovou od slečny Stacey, nestárnoucí skupinu Abba v podání slečen Cathrin a Giny, Bonnie Tyler - slečny Kelly, Naďu Urbánkovou s blonďákem z červené bugatky, Helenu Vondráčkovou, Věru Bílou, která rozjela pravou gipsy párty,její jmenovkyni Lucii Bílou, která si našla ženicha v nejmladším muži v sále. Přišlo ještě několik dam i Roxeti, aby vše ukončil pan farář s moderně oděným doprovodem. Sto dvacet minut velké zábavy se líbilo a skupina musela něco přidat.

   Již šest let jezdí tato skupina do Volar a šest let je vyprodáno. Úžasná bilance! Nu, a kdy to bude příště? To je překvapení. Ale podstatné je, že skupina se do Volar těší stejně jako volarské dámy na ni.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...