Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Zábavné odpoledne pro malé i velké v Horní Vltavici

 HORNÍ VLTAVICE - 6. března 2028 - 13:55 - Dětský karneval s Vojtou Vrtkem aneb zábavné odpoledne pro malé a velké se uskutečnilo v sobotu 3. března na místním dětském hřišti v Horní Vltavici na levém břehu teplé Vltavy.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Zábavné odpoledne připravilo nově vzniklé občanské sdružení Vltavínek. Bylo také jeho první akcí.

   Děti přišly balónkovou branou, kde je vítal pan myslivec, který jim povolenku k vyhrávání vydal. A přicházely masky v podobách Zimní víly, princové, draci, indiáni, rytíři a ostatní pohádkové bytosti.

   V úvodu vyslechli a uviděli první část vystoupení kejklíře Vojty. Ten se se všemi přivítal, vyprávěl příběh, žongloval a vařil. K vaření si přibral jednu z místních kuchařek a vařili hodně dlouho, neboť sníh a vítr bránily v tom, aby jídlo bylo teplé...

   Poté se soutěžilo, a byly to discipliny zimní i zajímavé. Tradiční a už předjarní skákaný panák na sněhu, nesení vejce, střelba na koš, přetahování lanem, výroba mumií a vytvářela se také duha.

   Velmi pěkné odpoledne se v Horní Vltavici vydařilo, jen to slibované oteplení od Pána hor šumavských chybělo. Poněvadž po dlouhé době zimního času pořád spal a nevzbudilo ho ani to astronomické jaro.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...