Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Zimní kino ve Volarech promítalo dokument o městě

 VOLARY - 5. března 2018 - 8:11 - Po loňském roce, který v tomto čase přinesl první, jak místostarosta Volar Ladislav Touš uvedl, nultý ročník zimního promítání na tržnici, začal v pátek 2. března oficiálně první ročník Zimního kina ve Volarech.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   "Stalo se tak díky pánům Romanu Kozákovi a Petru Čmerdovi, kteří tuto pěknou myšlenku loni zrealizovali a Střípky průřezem činnosti Jana Voldřicha, muže s kamerou, kterého známe z jeho JVP - to byl nádherný začátek. Letos pro nás Jan Voldřich připravil zajímavý dokument nazvaný Volarská abeceda," řekl na úvod místostarosta Ladislav Touš.

   Poté dostal slovo jeden ze zakladatelů, Roman Kozák, který poděkoval za to, že se pokračuje v této tradici a hned si všiml smyslu zimního promítání, to když dva chlapci seděli pod dekou na bobech a místní musher Pavel Kučera přijel se saněmi taženými svým čtyřnohým vůdcem smečky. "Ano, to je přesně ono, proč jsme to s Petrem Čmerdou chtěli a o co jsme usilovali," uvedl Roman Kozák.

   Režisér, scénárista a kameraman Jan Voldřich poděkoval lidem za to, že opět přišli v pěkném počtu a hlavně vyslovil dík Volarským za přízeň i sledovanost. "Sem do Volar jezdím rád, poněvadž jste městem, kde se toho opravdu hodně děje," zdůraznil Jan Voldřich.

   A pak už začal téměř hodinový film. A aby nikomu nebyla zima, byl po ruce čaj i svařáček.

                                            
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...