Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Kolotoč tří pohádek Štítku doplnila tvůrčí dílna pro děti

 PRACHATICE - 19. února 2018 - 7:13 - Kolotoči pohádek Festivalu amatérského divadla Štítek 2018 patřila v prachatickém městském divadle uplynulá neděle 18. února. Tři pohádky doplnila tvůrčí dílna, kterou pro děti připravily pracovnice Domu dětí a mládeže.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl  

www.dre-kon.cz   

   Z trojice představení jsme pro vás pořídili několik záběrů z prvních dvou. Nejprve z dopolední pohádky Ondřeje Fencla Bubu Bu, kterou si připravil Divadelní soubor Piki Volyně. Po obědě pak byla na programu klasika Jana Drdy Hrátky s čertem. Představení nastudoval Bechyňský divadelní spolek Lužnice.

   Následující tvůrčí dílna na čertovské hrátky z části navázala, a děti si vedle dalších tvůrčích činností mohly také vystříhat veselé čertíky.

   Pohádkový kolotoč pak v podvečer uzavřela Čarodějnická nevěsta Jaroslavy Malinové, kteroužto pohádku přivezl do Prachatic Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice.    

   Festival amatérského divadla Štít 2018 bude pokračovat v úterý 20. února od 19:00 Postřižinami z Postřižin autora Petra Řezáče. Na zbylé vstupenky se můžete ptát na telefonu 388 607 574 nebo zkusit objednat na webu: vstupenky.kisprachatice.cz.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...