Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Velký pohádkový karneval ve Volarech s postavami snů

 VOLARY - 15. února 2018 - 14:50 - Vedení Domečku ve Volarech, který je pracovištěm DDM Prachatice, připravilo Velký pohádkový karneval. Rej masek mířil o druhé únorové sobotě do místního společenského sálu radnice, kde měly sraz masky nejrůznějších známých pohádkových bytostí.

 Text a foto: Ladislav Beran 

www.dre-kon.cz   

  Přišly princezny Lady v několika podobách, Pyšná princezna, i ta Šíleně smutná, a dostavila se i kněžna Eleonora z nedaleké Lenory. Včelky Máji, Batmeni, Spidermani, piráti i loupežníci, roztleskávačky a mnoho dalších pohádkových bytostí.

   Čekaly na ně zajímavé soutěže, jako jízda na koni, skoky v pytlích a jízda v kočáře jako měla Popelka. To vše byla krásná zábava obohacená ukázkou činnosti  zájmových útvarů Sluníčkové děti, a také se zumbou pod vedením instruktorky Eriky v rytmu pravém jižanském.

   Poté se hrálo a tančilo, aby krátce na to přišlo druhé představení, které ukázaly Sluníčkové děti pod vedením skákající Verči a dětí na trampolínách. Jejich rytmická a zajímavá sestava se moc líbila. Na závěr čekal pravý konfetomet a bonbonomet barvostroj, létaly bonbóny i balónky.

   Za Velký pohádkový karneval patří dík všem pomocníkům a spolku žen Volary. Spolu s Vlaďkou a Hankou pozvaly děti na další akce, které je čekají v nejbližších dnech.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...