Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Druhé pokračování Bázumského poháru ve Strážném

 STRÁŽNÝ - 28. ledna 2018 - 8:42 - Do SKI areálu městyse Strážný přivedlo závodníky druhé pokračování Bázumského poháru mladých obřích slalomářů v sobotu 27. ledna.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Místní SKI areál Pod Kapličkou byl perfektně připraven. Trať byla upravena na "manšestr", který mají všichni carvingoví lyžaři rádi. Dvacet průjezdných a vesměs otevřených branek připravili Jiří Tairich a Ladislav Beran. Většina závodníků s doprovodem si říkala - tak dnes to bude fofr. A byl...

   Čtyřicet čtyři závodníků to zvládlo opravdu rychle a za devadesát minut bylo odjeto. Časoměřiči ze SKI klubu Strakonice odvedli perfektní výkon a díky jim se jelo rychle a plynule. Poděkování patří organizátorům ze SKI areálu městyse Strážný, vedení závodu a všem rodičům, že děti vedou k tomuto krásnému sportu.

   Po dvou letech, kdy se tu kvůli nedostatku sněhu závody neuskutečnily, to byl krásný návrat. Městys Strážný je hlavním sponzorem závodu a konečně jsme zřejmě našli i termín, kdy se sem budeme vracet.

   Ceny druhého závodu předávalo trio dam v čele s paní starostkou městyse Strážný Jiřinou Kralikovou, a dále  ředitelka závodu Zdeňka Lelková, která zároveň zastupuje Mikroregion Horní Vltava - Boubínsko, kde je ředitelkou.

   Absolutně nejlepší závodnicí byla Karolína Iltisová z Benešova u Prahy, která ukázala všem, jak to má vypadat. Matěj Cabejšek, Gabriela Vokálová a Ondřej Sajbrid - to jsou další vítězové svých kategorií a my jim gratulujeme.

   Další závod Bázumského se uskuteční 10. února v Českých Žlebech. A je nutno dodat, že vše je ještě otevřené.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...