Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Ples města Prachatic v duchu 100 let Československa

 PRACHATICE - 24. ledna 2018 - 14:01 - Byl jubilejní. S dortem k výročí. A také unikátní - věnovaný letošnímu 100. výročí vzniku Československa. Proto se nesl v duchu dobové hudby, oblečení i tance. Dvacátý ples města Prachatic. Uskutečnil se v pátek 19. ledna ve společenském sále Národního domu v Prachaticích. Byli jsme při tom pro vás s redakčním fotoaparátem i jako mediální partner plesu.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   O zahájení plesu se postaral starosta Prachatic Martin Malý. Přivítal mezi hosty senátora a přítele Prachatic Tomáše Jirsu. A jak to k dvacátému ročníku městského plesu nevyhnutelně patří, nechyběl ani skvostný dort s miniohňostrojem. Dort upekli a nazdobili budoucí kuchaři a cukráři Střední a základní školy Vimperk pod vedení mistra odborného výcviku Antonína Olaha. Nakrojil ho starosta a "zbytek" dortu se stal součástí rautu.

   První předtančení patřilo charlestonu, pak se ujala slova a hudby velká skupina zvící orchestru Swing Band z Tábora. Na skoro hodinku ji vystřídala zpěvačka Debbi se svou kapelou. Druhý taneční vstup se jmenoval příznačně Cabaret.

   A pak už patřil sál tanečníkům a kapele Swing Band. Líbila se i tombola, působivá výzdoba z dílny květinářky - výtvarnice Hanky Borešová,  doplňovaný celovečerní raut, plesové róby většiny dam i celková atmosféra výročního plesu.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...