Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Pohár starostky Volar v bowlingu letos zůstal zas doma

 VOLARY - 8. ledna 2018 - 18:38 - Již osmý ročník má za sebou turnaj O pohár starostky města Volary v bowlingu. V nádherném prostředí firemního domu REKON INSTA a OTO ELEKTRO, kde je výborná dvoudráha, se volarský turnaj koná pravidelně a každý ročník má vždy vysokou úroveň.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Letošní ročník čítal jednadvacet týmů, což je nejvíc v historii a byl ještě "...o level vyšší", jak si pochvalovali mnozí závodníci. Od rána do večera se bojovalo o mety nejvyšší. Volarský bowling to není jen o bojích na příčkách, ale i rozmarné, efektní i efektivní soutěžení, k němuž patří všechny krásné dresy, kombinace a kreativita.

   Tým domácího městského úřadu byl v obou kategoriích na osmičkových pozicích. To nejenže symbolizuje letošní jubilejní rok, ale i dobré postavení uprostřed startovního pole.

   Výborný turnaj dospěl k finále a starostka města předávala ceny. U poháru ctila tradici, že ho předá poslední vítěz novému. Letos se vítězem stal tým Tygři, a cenu od loňských vítězů SKP Český Krumlov přebral Ladislav Bárta za tým Tygrů.

   Vítězný tým je domácí a pohár se tak vrátil zpět do Volar. Turnaj se vydařil, a já všem včetně organizátorů děkuji. Letošní turnaj měl vysokou kvalitu a těším se za rok opět na viděnou.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2018, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...