Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Volarská zabijačka dokáže hezky provonět celé město

 VOLARY - 20. prosince 2017 - 0:01 - Volarská zabíjačka provoněla z podloubí u tržnice, pak přes náměstí a nakonec celé město. Od ranních hodin bylo vidět i příjemně cítit, že Volarští si v sobotu 16. prosince po roce opět užijí nákup zabíjačkových specialit: výborná polévka, gulášek a ovárek. A to v nádherné, ladovské zimní atmosféře, kdy po letech bylo sněhově bílo v celém okolí.  

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Dobrovolní hasiči vařili tradiční, extra silný punč nebo groček, a pro děti čaj. Na dračku šly jitrničky, jelítka a špek, potom klobásky a další dobroty. Někdo si dal něco dobrého hned na místě, poslouchaly se koledy, prostě setkání po sousedsku, kde se probíralo vše, od biatlonu, přes hokej až politiku a taky jak je doma či v rodině. Jiný nesl celý nákup domů. Letos toho bylo dost.   V závěru se udála významná událost. To když pan Jiří své milované Marušce dával kytici květů se slovy "...to je pro tebe, má lásko, za těch krásných čtyřicet let společného života.“ Dojemné, upřímné a krásné. Interesantní tečka na závěr.

   Volarští děkují manželům Spoustovým a jejich spolupracovníkům za vynikající pochoutky a hasičům za to, že kvalitně udržovali potřebné tělesné teplo všem.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...