Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Vánoční strom rozsvítili ve Volarech hned po koncertu

 VOLARY - 5. prosince 2017 - 20:25 - Základní umělecká škola ve Volarech a Římsko katolická farnost Volary zahájily v neděli 3. prosince adventní dny ve městě koncertem žáků ZUŠ.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   V kostele sv. Kateřiny, kde se koncert uskutečnil, se sešlo mnoho Volarských, aby se na chvíli zastavili a poslechli či zazpívali společně vánoční koledy i písně.   Na úvod přítomné přivítal Vít Vavřinec Pavlík, ředitel ZUŠ Volary a radní města, společně s farářem volarské farnosti Karlem Falářem. Popřáli všem krásný adventní čas a pěkný zážitek z koncertu. Pod lodí kostela sv. Kateřiny zněly melodie Vánoc, krásné koledy a děti připravily všem hodnotný zážitek.   Po koncertě se na náměstí uskutečnil křest a rozsvícení vánočního stromu. Krásnou jedli po úvodní fanfáře mladých trubačů vysvětil farář Karel Falář a požehnal jí dlouhý život, aby všem dělala radost.

   Poté všechny pozdravila starostka města Martina Pospíšilová, která poděkovala za to, že přišlo velmi mnoho lidí. Popřála všem krásný adventní čas, hodně zdraví, štěstí a pohody, a aby vše, co si přejí, lidem vyšlo. Pak s místostarostou Ladislavem Toušem zapálili první adventní svíci a Martina Pospíšilová rozsvítila krásný vánoční strom, který je opět v centru náměstí ve Volarech.   Druhou adventní svíci zapálíme opět za týden, kdy v 18:00 hodin se uskuteční opět v kostele svaté Kateřiny Alexandrijské koncert SAX WORK QUARTETu a čeká nás další ojedinělý zážitek.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...