Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Pohodová neděle u vimperských podnikatelů v Cihelně

 VIMPERK - 1. prosince 2017 - 7:29 - Klidné chvilky i čilý ruch našli návštěvníci Pohodového odpoledne, které se v neděli 26. listopadu uskutečnilo ve vimperském kulturním domě Cihelna.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Jednalo se o přehlídku a propagaci vimperských podnikatelů a obchůdků určenou pro širokou veřejnost, uvedla za Vimpersko a vimperské podnikatele Věra Vávrová. „Záměrem přehlídky vimperských obchodů, podnikatelů, firem a výrobců bylo nejenom poskytnout možnost nakoupit si vánoční dárky, ale především ukázat, co ve Vimperku všechno máme a umíme, seznámit podnikatele navzájem a společně strávit pěkné odpoledne,“ dodala.

   Devět vimperských firem představilo na přehlídkovém molu své oblečení, ve velkém sále nabízelo své výrobky 25 podnikatelských stánků. K pohodě přispěla i kavárna a živá hudba.

   Zájem lidí byl tak obrovský, že v širokém okolí vimperské Cihelny nebylo takřka kde zaparkovat auto. Častokrát jsme slyšeli s uznáním vyslovovaná slova o tom, jak je dobré, že se vimperští podnikatelé dali dohromady. Z oblohy se chvílemi snášel poletující sníh, a tak iluze blížících se Vánoc byla docela uvěřitelná...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...