Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 Setkání bez hranic naplnilo "Nároďák" velkou filmovou radostí

 PRACHATICE - 19. listopadu 3017 - 10:10 - Pro všechny přátele a příznivce centra STROOM Dub, o.p.s., a všech lidí s omezením platila pozvánka na 9. ročník Setkání bez hranic. Uskutečnilo se ve středu 15. listopadu ve velkém sále Národního domu v Prachaticích. A bylo z toho opět odpoledne plné povznášející zábavy za aktivní účasti řady zajímavých hostů.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Téma setkání se každý rok mění, a tak letos přišlo na řadu nové - Není film jako film. Zvolili si ho před rokem účastníci minulého setkání. Na všechny opět čekal bohatý program a samozřejmě soutěž o zajímavé ceny.

   V porotě citlivě dirigované Hankou RH+ Ranbenhauptovou usedli, vrtěli se, hlasovali, vyprávěli a někdy i zpívali například herečka a zpěvačka Hanka Kžížková, muzikant a zpěvák Standa Hložek, který se podílel na hudebním doprovodu několika filmů a televizních seriálů, předkyně prachatických důchodů Zdena Hrůzová nebo starosta Vimperka Pavel Dvořák.

   Perlou programu bylo i vystoupení dnes už evropsky proslulého Klarinetového souboru Prachatice pod uměleckým vedením Jana Hovorky. Nechyběla ani ochutnávka míchaných nápojů a dokonce ani možnost pořídit si pěkné tetování.

   A jak vlastně soutěž vypadala? Každý tým si připravil a na jevišti "nároďáku" předvedl několik ukázek z filmů. O jaký film šlo, hádali diváci ve zcela zaplněném sále a za provedení dostávali soutěžící od poroty body. Možná, že ani není tak důležité  kdo vyhrál, ale spíš to, že se všichni dobře bavili a zapomněli alespoň na chvíli na svá životní trápení. Tak ať jim dobrá nálada všem vydrží!

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...