Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Děti se na první ráno školního roku ve Volarech těšily

 VOLARY - 5. září 2017 - 22:20 - Čtvrté zářijové ráno se ve Volarech nořilo z mlhy, ze které do Základní školy mířili školáci, aby po prázdninách opět zasedli do školních lavic. Některé děti jako Viktorka, Diana a Karolínka, šly do školy poprvé a v doprovodu rodičů. Slečny se do školy těšily a zejména prý na kreslení a tělocvik.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   V prvních třídách, které jsou letos po dlouhé době ve Volarech tři, a to I A, I B, a I C, je přivítaly paní učitelky, které na úvod pozdravily rodiče a poté se šlo na společné zahájení do tělocvičny.

   Zde všechny po prázdninách přivítal ředitel základní školy Petr Horálek, který dětem popřál hodně štěstí, úspěchů a aby se brzy ve škole zorientovaly. Přivítal zejména žáky prvních ročníků, kterých bude letos 55. dále přivítal pedagogický sbor a starostku města Martinu Pospíšilovou a místostarostu Ladislava Touše.

   Starostka Martina Pospíšilová ve svém proslovu poděkovala všem pedagogům a asistentům pedagogky. Přivítala žáky prvních tříd a popřála jim, ať se jim ve škole líbí a aby měli z učení radost.

  Poté byly předány certifikáty nejlepším žákům z Anglického jazyka, na kterou se škola zaměřuje. Na závěr byl představen pedagogický sbor volarské základní školy a celý slavnostní akt skončil státní hymnou.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...