Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Obecenstvo  si v Prachaticích užívá cirkus Humberto

 PRACHATICE - 29. července 2017 - 9:32 - Hned úvodní podvečerní představení československého cirkusu Humberto v Prachaticích se ve čtvrtek 27. července divákům moc líbilo. Provázel je častý potlesk, který v závěru byl až hromový. Pokud si pamatujete vystoupení Humberta v Prachaticích před dvěma roky, program se skoro celý změnil.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Zůstali lvi, exotická zvířata a sloni. Nový je především klaun, který je nositelem zvláštní ceny z Varšavy. Ale než se tuhle informaci od  ředitele cirkusu Hynka Navrátila dozvíte, získá si vás klaun sám , svou bezprostředností a schopností vyvolat chytrý, chápající smích. A také tím, že bere lidi z publika do manéže, zapojí je do hry, a dá jim vyniknou ve scénkách, o kterých se jim nikdy ani nesnilo - od boxu v ringu po natáčení akčního filmu.

   Klaun z Humberta je červená nit, na kterou je navlečen program jako korálky. Každé číslo sklízí zasloužený potlesk. Od drezúry somálských lvů v režii Hynka Navrátila juniora, přes "Tarzana" artisty Ludwiga až po velké finále. To vše v rámci úvodních a závěrečných myšlenek stejnojmenného románu Cirkus Humberto českého spisovatele Eduarda Basse.

   Na malou procházku cirkusovým programem Humberta bychom vás teď chtěli pozvat. Ale především vás zveme do šapitó, hraje se v sobotu, opět od 17:30, a závěrečné představení je na programu v neděli od 11:00 hodin.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...