Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Pořádnej drive pro tvůj life! A začni v naší Nerudovce!

 VIMPERK - 20. června 2017 - 14:21 - Střední škola a Základní škola Vimperk, Nerudova 267, uspořádala v pátek 16. června výjimečný den pod názvem DRIVE to SCHOOL! Určen byl žákům vycházejícím ze základních škol a jejich rodičům, ale přišly i děti z mateřských škol nebo dospělí z řad veřejnosti a přátel školy. Všichni se dobře pobavili. A nejen to.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl, PRACHATICKOnews.cz

www.dre-kon.cz   

   Akce nazývaná také Nerudovka jak ji neznáte! byla rozdělena na dopolední a odpolední část. První blok byl věnován žákům základních škol, pro které byl připraven bohatý program. Měli možnost seznámit se s youtuberem Johnym Valdou, shlédnout freestyle exhibici kol biketrialisty Žorža nebo ukázky historického šermu.

   Pro návštěvníky byla připravena také módní přehlídka ve stylu steampunk, kde své dovednosti představili studenti oboru Vlasová kosmetika. Svou rychlomalbu ukázal a potlesk sklidil malíř Rataj Art.

   Děti se svými učiteli navštívili galerii „Kovárna“, kde viděly vystavené steampunkové exponáty. Probíhala tu třeba i ukázka výroby šperků. Pro všechny připravili studenti oboru Kuchař - číšník drobné občerstvení a nechyběla ani ukázka carvingu - vyřezávání z ovoce s vedoucím učitelem odborné výchovy Antonínem Olahem.

   Na mnoha místech byly pro zájemce připraveny plakátky školy s výstižnými informacemi o učebních oborech, které se tu studují. Ostatně najdou se i na www.stredni-skola.eu.

   Odpolední část, určená absolventům školy a široké veřejnosti, nabídla navíc dva koncerty v podání skupin EBONY a NARTTU.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...