Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

FOTO: Hotel Park uvedl Harlej s hosty CheckPoint a Komunál

 PRACHATICE - 27. dubna 2017 - 16:49 - Opět další velký rockový koncert, při kterém byla "trma-vrma" jak v sále, tak u nejdelšího šumavského baru, se odehrál v prachatickém Hotelu Park v pátek 21. dubna. Stovky lidí přišly na legendární skupinu Harlej, ale s chutí si nejdřív poslechly nejprve její hosty, které hlavní kapela na svém webu uvádí jako "dále hrají".

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Prvním byl pražský CheckPoint, krerý se označuje jako rock-crossover. Vzal to celkem zkrátka. Výsledkem bylo, že jsme pro vás stihli vyfotit až druhého hosta - skupinu Komunál. Tato rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou (dříve Komunální odpad) se v Prachaticích představila poprvé. "Uvidíme, jak nám to spolu půjde," řekl její frontman. A šlo to skvěle! Posluchači si dokázali s kapelou zpívat její písničky během celého vystoupení. Pódium prachatické Veteše jim patřilo víc než hodinu.

   Na a pak už se natěšení fanoušci a fanynky dočkali svého idolu - české rockové skupiny z Prahy a Mostu - Harleje. Kapela složená ze zkušených muzikantů spolu hraje od roku 1995. V Prachaticích jsou Harlejáci skoro jako doma a rozhodně mezi svými - naposledy tu hráli před půldruhým rokem, v listopadu 2015. Tentokrát si na plakát dali motto Hodný holky zlý kluky chtěj, což je název jejich nového CD. Na sále to pak rozjeli všichni, řádily i hodný holky a klucí taky...

7

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...