Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Hotel Park patřil skupině Narrtu, po ní řádil Petr Kolář

 PRACHATICE - 2. dubna 2017 - 10:18 - Po delší době jsme se v hotelu Park v Prachaticích dočkali opět pěkného rockového koncertu. Role předkapely se v pátek 24. března úspěšně zhostila vimperská skupina Narrtu. Po ní řádil na jevišti populární "Veteše" zpěvák Petr Kolář se svou kapelou.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Usměvaví a povídaví, ba přímo komunikativní muzikanti kapely Narrtu navodili hned od začátku přátelskou rockovou atmosféru. Udržovali ji po celou dobu a souzněl s ní i závěr jejich "koncerrtu", kdy si s potěšenými diváky a posluchači udělali selfíčko. Potěšení, a to viditelné a slyšitelné,  bylo ostatně na obou stranách, na jevišti i v hledišti.

   Petr Kolář je samozřejmě velký profík, kterého, mimochodem, uznává velice i Karel Gott. Petr byl v pátek v hotelu Park za stoprocentního rockera. Perfektní muzikou, hárem prosvětlovaným kontrareflektory pro radost našeho fotografa, vytříbeným pohybem i vlastním průvodním, lehce nedbalým slovem mezi skvěle provedenými písničkami. Fanoušci Petra Koláře se mohli těšit i na malou autogramiádu po skončení koncertu.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...