Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Krebul oslavil desítku kostkovaně s dětmi i veřejností

 PRACHATICE - 27. března 2017 - 16:19 - Obecně prospěšná společnost KreBul připravila na pátek 24. března "10 let v kostce". Tento Den otevřených dveří se konal u příležitosti oslav 10 let zápisu u Ministerstva vnitra ČR. Na den shodně s datem zmíněného zápisu přinášíme fotoreportáž z pátečního dopoledne pro děti a veřejnost v sídle KreBulu v domě Křižovatka u parku v Prachaticích.  

 Text: Za KreBul, o. p. s., Jiří Gabriel Kučera, foto: Zdeněk Přibyl, PRACHATICKOnews.cz

www.dre-kon.cz   

   Během dopoledne se v místě organizace vystřídalo na 120 dětí z prachatických škol. Bylo pro ně připraveno několik stanovišť: tvoření placek, koutek reflexní terapie, fotokoutek se soutěží, kostičkování domu Křižovatka u parku a samozřejmě i pitný režim. Byla tedy představena projektová pracoviště a za pomoci praktikantů a dobrovolníků zrealizovány všechny aktivity.

   V odpoledních hodinách pak byl připraven program pro veřejnost, kde placky vystřídala zrcátka a k pitnému režimu přibylo ještě sladké občerstvení v podobě zdravých vaflí a palačinek.

   Děkujeme za návštěvu v místě sídla KreBul, o. p. s., příjemnou atmosféru, pomoc všech zúčastněných a skvělou náladu, která panovala po celou dobu akce "10 let v kostce – Den otevřených dveří."

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...