Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 OBRAZEM: Deset let KreBulu v kostce najdete v Zimní zahradě

 PRACHATICE - 13. března 2017 - 12:47 - Zimní zahrada prachatického Městského úřadu hostí od minulého pátku 10. března výstavu nazvanou KreBul - 10 let v kostce. Originální grafickou formou provede návštěvníky desetiletím práce obecně prospěšné společnosti KreBul.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Vedoucí odboru kultury, školství a cestovního ruchu prachatické radnice Jiřina Dolejšková přivítala mezi hosty místostarostu Jana Klimeše a předsedu Rady seniorů v Prachaticích Miroslava Bojanovského. Jak šel čas v uplynulých letech připomněl ředitel KreBulu Zdeněk Krejsa spolu s předsedou správní rady Jiřím Gabrielem Kučerou. Došlo i na poděkování všem spolupracujícím organizacím a lidem. Naopak, Hanka Rabenhauptová z kanceláře starosty předala oběma pánům z KreBulu k výročí společnosti hodinky.

   Vernisáž začala symbolicky v 10 hodin a 10 minut. Není bez zajímavosti a o nemalé důslednosti pracovníků KreBulu svědčí, že i občerstvení bylo připraveno v kostkách. Otevřená výstava mapuje završené desetiletí KreBulu na desítce panelů, každý s deseti fotografiemi a deseti výstižnými slogany. Jsou tu k dispozici i tři nástěnky s možností napsat či nakreslit na kostkovaných lístečcích své zážitky s KreBulem stejně jako vyjádřit svá přání této společnosti do dalších let činnosti. Hosté vernisáže se toho také ujali.

   Místostarosta Prachatic Jan Klimeš připomněl, že Zdeněk Krejsa byl jeho zdárným žákem při působení v prachatickém gymnáziu. V činnosti KreBulu zejména ocenil dobrou spolupráci KreBulu s radnicí a reagování na potřeby města a jeho propagaci. Pochvalu podle jeho slov zaslouží i promyšleně sestavené portfólio činnosti KreBulu, které zahrnuje občanskou poradnu, Informační centrum mládeže, poradnu zdravého životního stylu či kontaktní místo SeniorPoint, a také dovednost získávání finančních prostředků z různých zdrojů.

   Vlastní oslava desetiletí obecně prospěšné společnosti KreBul se uskuteční v pátek 24. března jako Den otevřených dveří pro veřejnost. Vzpomínání bude pro pozvané hosty pokračovat v aule prachatického gymnázia společnou zábavou.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...