Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Šestý reprezentační ples volarské ZUŠ hrál i barvami

 VOLARY - 6. března 2017 - 14:20 - O poslední únorové sobotě večer zaplnili Volarští taneční parket společenského sálu radnice při šestém reprezentačním plese ZUŠ. Mladí umělci při něm skvěle předvedli, co všechno umějí, a sklízeli zasloužený potlesk.  

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Ples tradičně zahájil kapelník Martin Vaverka. V úvodu pozdravil tanečníky a rodiče dětí, kteří připravili úvodní vystoupení, a rovněž pozval do čela Víta Vavřince Pavlíka, ředitele ZUŠ ve Volarech a místostarostu města Ladislava Touše.

   Pan místostarosta poděkoval vedení ZUŠ a jejímu pedagogickému sboru za výborně odváděnou práci při výchově stále nových žáků a rodičům za to, že je v jejich vývoji podporují. Následoval přípitek a poté se představil klenot volarské umělecký školy V-Band.  Mladí umělci předvedli, že toho umí hodně, a pokaždé melodii zněl spontánní potlesk. Vystoupení se mimořádně líbilo, natolik, že následoval přídavek. V-Band pod vedením umělecké vedoucí Kateřiny Pavlíkové ukázal, že je právem mezi nejlepšími v republice, a je ozdobou festivalů i za jejími hranicemi.   A potom již parket patřil volarským tanečníkům, kteří zaplnili parket již od první melodie. K tanci i poslechu hrál orchestr Martina Vaverky a nálada byla výborná.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...