Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Volarský plavecký bazén se rozloučil před rekonstrukcí

 VOLARY - 27. února 2017 - 15:50 - Poslední únorový víkend byl za ve volarském plaveckém bazénu za poloviční cenu a v pátek bylo na programu hravé loučení. Bazén totiž čeká rozsáhlá rekonstrukce za 18 milionů z městské pokladny i úvěru a bude až do září uzavřen.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Zábavný program připravila ředitelka sportovního zařízení ve Volarech Eva Dočekalová se svou námořnickou posádkou. Na programu byly netradiční soutěže o zajímavé ceny, aqua aerobic i vodní pólo. Závěrečné plavání v natur stylu při svíčkách vše ukončilo.

   Nedělí se vše uzavřelo a začalo vypouštění vany. Ve středu již nastoupí dělníci a začne velká rekonstrukce. Od bude října na Volarské čekat vířivka, nová technologie provozu, přibude vana pro maminky s nejmenšími dětmi.

   "Bude se tu plavat od 0 do sta let," uvedla starostka Martina Pospíšilová, ,která využila posledního plavání stylově a s dětmi i ostatními se náramně pobavila. Vše řídil spokojený Volarský námořník a nechyběl ani zpěv písní od vody. Bylo to pěkné loučení.   Do října je sice dlouhá doba, ale jak víme, čas letí jako bláznivý, takže než se nadějeme, budeme skákat do nové volarské plavecké vany.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...