Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Společenský sál volarské radnice hostil dětský karneval

 VOLARY - 20. února 2017 - 22:09 - Volarské pracoviště DDM Prachatice připravilo na sobotní odpoledne 18. února karneval pro děti. Před druhou hodinou odpolední směřovalo do společenského sálu radnice mnoho dětí v doprovodu rodičů s batůžky na zádech.

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Bonbony, či několik korun - to byla vstupenka do karnevalového centra, kde se obsah batůžků prázdnil současným pohádkovým i mládežnickým světem. A sál se brzy zaplnil postavami dějin pohádkovými, středověkými i současnými. Všechny přivítaly víly Vladimíra a Miluše se svou posádkou klaunů a sněhulákem.

   Úvod obstarala děvčata se zájmového útvaru Hopsinky se svojí vedoucí Verčou, která ukázala, jak zvládají své trampolíny a potom zajímavou sestavu s paličkami. A potom již začal karnevalový rej, soutěže a hry. A tak princezny, princové, Batmani, či postavy Hvězdných válek, fotbalisti, berušky, včelky a mnoho dalších zajímavých postav z pohádek, knížek TV i komiksů se bavili jízdou s nákupem, slalomem i jízdou ve vlaku.

   Celé odpoledne se vydařilo, a přestože ceny byly sladké a v sále ještě voněla cukrová vata, bylo všemu karnevalovému dění učiněno zadost. A i když na konec se tančilo v rytmu nonstop, přece jen konec přišel a byl to konec veselý.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2017, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...