Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Štěpánský běh opět v jarním a také s vůní marmelády

 PRACHATICE - 28. prosince 2012 - 11:02 - Sněhu a mrazu se opět nedočkal tradiční Štěpánský běh v Prachaticích. Naopak, 37. ročník široko daleko populárního Štěpáňáku a 12. ročník memoriálu Jindry Fidlera provázelo vcelku teplé, jarně se tvářící počasí. A také rekordní počet 173 závodníků.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Silně obsazený byl jak hlavni závod, tak nejmladší a mladší kategorie závodníků. Pozdrav od tradičního spíkra Jaroslava Dárka Černého vyřídil a role moderátora se výtečně zhostil sportovec a triatlonový trenér Miroslav Lorenc.

   Hlavní závod odstartovala světová Marmeládová královna Blanka Milfaitová, které se poté vydala s hlavním polem a svou rodinou na trať závodu. Nebylo divu, že pěkné ceny pro účastníky rozšířila tentokrát i nabídka marmelád.

   Už 27 let starý rekord Stanislava Fuchse na hlavní trati 31:31 opět odolal. Nejcennější kov pro vítěze si z hlavního závodu na 10 kilometrů odnesl Jan Macoun ze Sokola České Budějovice. V ženách byla nejlepší Gabriela Loskotová z týmu Axiom Triatlon Lipno. Kompletní výsledky závodu mužů a žen najdete tady.  

   O pečlivých přípravách letošního ročníku Štěpánského běhu, který se již dávno stal jak sportovní, tak společenskou událostí, jsme psali zde. Jednou z letošních novinek bylo podle slov hlavního pořadatele závodu Jana Kocourka elektronické měření času s pomocí nožních "náramků". Nechyběl ani bufet s občerstvením pro příjemně naladěné diváky a fanoušky.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...