Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 "Dnes vítáme občánka, aby byl v budoucnu občanem Volar..."

 VOLARY - 14. listopadu 2016 - 10:40 - V obřadní síni přivítala starostka Volar ve čtvrtek 10. listopadu nejmladší občánky města. Poslední slavnostní vítání letošního roku zahájila matrikářka Anna Hodánková, která představila starostce města Martině Pospíšilové nové občánky a jejich doprovod.  

 Text a foto: Ladislav Beran

www.dre-kon.cz   

   Starostka Martina Pospíšilová ve svém proslovu zdůraznila, jak je rodina důležitá, a poděkovala rodičům za výchovu svých ratolestí.

   "Jste bohatí, narodilo se vám děťátko. Nyní budete sdílet každý krok vašeho novorozeného synka či holčičky. Budete společně trávit každou radostnou chvilku a sdílet první slova - táta, máma. Buďte šťastni a mějte se rádi. My dnes vítáme vaše děťátko jako občánka, aby v budoucnosti byl naším občanem," řekla procítěně starostka Martina Pospíšilová.

   Do řad Volarských přivítala starostka Jindříška, Olivii, Nelu, Šimona, Emu, Terezu, Adama, Honzíka, opět Nelu, Sebastiána a Tomáše.

   Slavnostní okamžiky doprovodily slovem a písní zpěvačky pěveckého sboru ZUŠ Volary pod vedením Dany Koldinské a flétnistky sestry Vairichovy.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...