Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Slavnost otevření Hobbycentra doprovodil Dětský den 

 PRACHATICE - 16. června 2016 - 9:55 - Ačkoliv si do nové prodejny Hobbycentra v prachatickém areálu bývalého ČSAD na Žernovické ulici už našlo cestu množství řemeslníků, firem, stavebníků, zahradníků či domácích kutilů, dočkalo se centrum v sobotu 11. června slavnostního otevření. Spojení této chvíle s Dětským dnem přineslo spoustu radosti malých i dospělým.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Tradiční slogan Hobbycentra - stavba - dílna - dům - zahrada, vystihující nabídku firmy, v sobotu doplnila celá řada dalších přívlastků, jako tanec, hašení s džberovou stříkačkou, střelba ze vzduchovky, skákací hrad, radar, fotbalová aréna, elektrokoloběžky, malování na obličej, dočasné tetování, umělecké vyřezávání ze dřeva motorovou pilou, hudba a zpěv kapely REX ROCK, ukázka ze soukromé sbírky retro kočárků a samozřejmě nezbytné občerstvení.

   Představily se i mnohé firmy, s nimiž Hobbycentrum Prachatice, které patří ke společnosti STABE GROUP, spolupracuje. Poskytly třeba možnost vyzkoušet své výrobky nebo zájemcům dobře poradily. Nechyběla ani ukázka a možnost svezení v nových automobilech značky Nissan, včetně toho stoprocentně elektrického, bonbóny dětem rozdávala i v areálu sídlící autoškola.

   Den plný zážitků zakončilo losování o hodnotné ceny, například výkonné značkové vrtačky či poukaz na nákup zboží. A když dopolední sluníčko vystřídala odpolední dešťová přeháňka, dobrou náladu to nikomu nezkazilo...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...