Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Neumannka hostí módní návrhářku Josefinu Bakošovou

 PRACHATICE - 29. května 2016 - 7:54 - Výstavu nazvanou Josefina Bakošová - oděvy a doplňky otevřeli v pátek 27. května v podvečer v prachatické Galerii Neumannka.

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Originální módní návrhářka a kreativní ředitelka pražské galerie Harddecore se soustřeďuje na dámskou módu. Veřejnost si může v Neumannce prohlédnout její práce do 27. července. 

   Galerie Neumannka je místem pro setkávání a spolupráci lidí, pro které jsou kvalitní architektura a design nezbytnou součástí lidské kultury. Prostory domu jsou místem prezentace světového i českého designu a místem pro konání akcí týkajících se témat spojených s architekturou, designem, životním prostředím. Patří sem bezpochyby i práce Josefiny Bakošové. 

   Autorka se věnuje módní tvorbě zhruba od roku 2007. Oblečení z její návrhářské dílny se vyznačuje ležérností a propracovaností střihů, elegancí a v neposlední řadě kvalitními materiály. "Na výstavu v této krásné galerii Neumannka, které se mi stejně jako Prachatice moc líbí, jsem vybrala košilový styl. Košile, košilové šaty, košilové kabáty - mám to moc ráda," řekla při zahájení výstavy Josefina Bakošová.

   Zahájení vernisáže se ujal tvůrce Galerie Neumannka Jakub Nepustil. O hudební úvod se postarala skvělá dvojice muzikantů Petr Míšek a Pepa Fojta. Dobroty opět přinesli, jak je na vernisáži v Neumannce zvykem, sami návštěvníci. A aby je neochutnávali jen tak nasucho, o to se postarali šikovní organizátoři pravidelného cyklu výstav z Neumannky se svými přáteli. 

   A jestli jste při zahájení výstavy nemohli být, udělejte si čas a přijďte jindy, vlastně kdykoliv, vzkazuje Jakub Nepustil.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...