Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Soubor DUTAM hrál Ledovou zemi ve světové premiéře

 PRACHATICE - 24. dubna 2016 - 9:35 - Městské divadlo v Prachaticích se stalo v pátek 22. dubna večer místem světové premiéry autorského muzikálu divadelního souboru DUTAM s názvem Ledová země pod režijním vedením Marcely Haspeklové. Další možnost vidět muzikál se naskýtá v neděli, 24. dubna od 20:00 v kině ve Strunkovicích nad Blanicí. 

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Původně studentský divadelní soubor, který existuje od roku 1997 a v současné době se proměnil v soubor nestudujících a také příležitostně pracujících, působí při SPgŠ a VOŠS Prachatice. Jeho nejnovější projekt se jako ostatně vždy těšil obrovskému zájmu diváků.

   V titulních rolích Ledová země se jim představili Petra Kůsová v roli Johany a Jan Mikeš jako Jiří. Nepřehlédnutelný výkon podal na jevišti rovněž Jiří (Chemik) Pešek jako otec Jiřího. Autorem hudby k muzikálu je Jan Hovorka.  

   "Možná, že se vám někdy stává, že se v průběhu života vaše cesta neustále setkává, protíná a rozchází s životní cestou druhé osoby. Ať už se na rozcestí rozhodujete jakkoliv, vždy se vám v životě znovu objeví. Johana a Jirka se každý na své cestě snaží najít životní energii, která prozáří a roztaví ledovou krustu obklopující doposud jejich srdce," píše se v programu ve Slově o hře.

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...