Zprávy  Krimi  Od čtenářů  Kultura  Foto  Inzerce  Názory  FACEBOOK  Redakce  Reklama  Odkazy
  

 

 FOTO: Osmnáctý Ples města Prachatic voněl, tančil a zpíval

 PRACHATICE - 24. ledna 2016 - 15:25 - Společenský sál prachatického centra Národní dům patřil v pátek 22. ledna osmnáctému Plesu města Prachatic. Hosty vítala u vchodu a celým plesem je provázela příjemná vůně originální živé květinové výzdoby, o kterou se postarala zkušená floristka Hana Borešová. Nechyběl ani dárek na uvítanou. 

 Text a foto: Zdeněk Přibyl

www.dre-kon.cz   

   Plesem provázel precizní moderátor Dušan Horálek. Zahajovacího slova se ujal starosta Prachatic Martin Malý. Přivítal tradičního milého hosta - senátora Tomáše Jirsu, popřál všem hezký večer a poděkoval sponzorům za finanční i věcnou podporu, kterou přispěli do bohaté tomboly a postarali se o skvělý raut.

   Poděkování se dostalo i pracovnicím pořádajícího odboru kultury, školství a cestovního ruchu radnice v čele s jeho pověřenou vedoucí Jiřinou Dolejškovou. K tanci i poslechu hrála skupina Top Band se zpěvačkou Natálkou Kubištovou. 

   Pokud byste chtěli slyšet o zlatém hřebu večera, tak těch bylo na plesu města tentokrát hned několik. Nejprve se s tanečním číslem nazvaným Roztančené housle poprvé představili taneční mistři Vítek Rázek a Kristýna Műcková spolu s doprovodem své houslistky. Sklidili velký úspěch u publika, a to se pak opakovalo při dalších dvou vystoupeních vynikajícího tanečního páru, který například reprezentoval ČR na tanečním mistrovství světa v Číně. My jsme mohli obdivovat jejich ukázky latinsko-amerických tanců a závěrečnou Show Bonnie a Clyde po česku.

   S rukama nad hlavou mezitím tančil celý sál při vystoupení skupiny Mamma Mia! s písničkami z jednoho z nejúspěšnějších světových muzikálů, založeného na hitech skupiny ABBA v jedinečné české verzi. Právě na její počest byl sál vyzdoben v bílé a tyrkysově modré, tedy barvách ostrova, kde se děj muzikálu odehrává. V tu chvíli Národní dům opět už po několikáté o pátečním večeru voněl, zpíval a tančil měrou vrchovatou. Dobrá věc se podařila...

 
 

Copyright: Zdeněk Přibyl - FOTOGRAFIK, 2005 až 2016, Všechna práva vyhrazena

Na hlavní stranu

Pro objednání komerčních sdělení a reklamy volejte

+420 607 640 368

Reklama - podmínky

***

TOPlist

Více...