Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  Chutná a zdravá jídla z farmářského obchodu nově v REkrabičce

PRACHATICE – placená inzerce – Prachatický farmářský obchod se přidává k REkrabičce – vratné krabičce na zdejší zdravá a chutná jídla.

      

   Farmářský obchod Prachatice, @farmarskyobchodpt  

  

REkrabička je považována za nejlepší a nejekologičtější obal na jídlo v dnešní době. Pevný uzávěr v ní jídlo uchovává dlouho čerstvé a navíc zajistí, že se vám nic nerozsype nebo nevyteče do kabelky nebo batohu. Je omyvatelná a tedy v souladu s hygienickými normami. A především je pak vratná a tím naprosto ekologická. Vracet je možné ji v desítkách obchodů a restaurací na jihu Čech a ve stovkách v ČR - www.rekrabicka.cz.

V Prachaticích je farmářský obchod v Dolní bráně, který vede Martin Patras, jedním z prvních, kdo s REkrabičkami přichází. „Jsme obchod s lokálními a zdravými potravinami. A navíc jsme bistro, s polévkami, saláty, plněnými plackami, koláči i dorty a tak je pro nás ekologie důležitá a REkrabička k nám prostě patří,“ řekl Martin Patras. „Jídla od nás v ní budou chutnat,“ dodal.

REkrabička má různé verze – například na hlavní jídlo, saláty, sendviče nebo přílohy a omáčky. A co do nich farmářský obchod připravuje? „Tento týden do krabičky dostanete například kuskus s nakládanými cibulkami, korejské ostré kimchi, fazolový salát s praženým sezamem, plněné palačinky pórkem na másle a ořechy, salát z červené řepy, marocký salát z červené čočky nebo špenátový kiš,“ řekl Martin Patras.

Farmářský obchod Prachatice, Dolní brána 21 @farmarskyobchodpt

Po - Pá 7:00 - 17:00 a So 9:00 - 11:30

731 059 248

farmarskyobchodpt@seznam.cz

Přidejte se k nám na facebooku a budete mít čerstvé zprávy o našich nabídkách a novinkách www.facebook.com/farmarskyobchodpt

 
 

ZPRÁVY

 
     
 

prachatickoNEWS.CZ

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 
 

Od roku 2005, Vydavatel a redakce prachatickoNEWS.CZ, Všeobecné smluvní podmínky, Všechna práva vyhrazena