Zprávy - Foto - Inzerce - reklama/redakce  

 
  Nerudovka ve Waldkirchenu podepsala smlouvu o spolupráci

VIMPERK – 12. února 2020 – 16:20 – V pondělí 3. února proběhla pracovní návštěva v naší partnerské škole Staatliches Berufliches Schulzentrum Waldkirchen.

      

   Petr Žuravský, ředitel SŠ a ZŠ Vimperk 

  

   Této pracovní schůzky se zúčastnili ředitel školy Ing. Petr Žuravský, technik televizního studia Petr Krejsa a tlumočník Jaromír Starý. Cílem setkání této pracovní skupiny bylo dokončení nové partnerské smlouvy, která obsahuje formy spolupráce obou škol v konkrétních oborech a programech. Dalším bodem jednání byla možnost natočení školního videa o učebním oboru tesař a truhlář partnerské školy ve Waldkirchenu.

   Na konci tohoto setkání byla podepsaná řediteli obou škol nová partnerská smlouva, která rozšiřuje možnosti spolupráce obou škol. Jedním z dohodnutých bodů vzájemné spolupráce je 14-ti denní praxe (stáž) žáků vybraných technických a službových oborů SŠ a ZŠ Vimperk v partnerské škole ve Waldkirchenu.

   Spolupráce naší školy s partnerskými školami v zahraničí je pro nás velmi důležitá nejenom z hlediska rozšíření obzoru našich žáků, ale i z důvodu zapojení školy v mezinárodních projektech.

 
 

ZPRÁVY

 
     
 

PRACHATICKOnews.cz

Husova 68, 383 01

redakce@prachatickonews.cz

TOPlist

 

 

 

 

 

 
 

Copyright: PRACHATICKOnews.cz, Všechna práva vyhrazena